Dostaňme se na vrchol

+420 724 040 412


Astrologie narození

Astrologie byla a je věda, ať se to někomu líbí nebo ne. A je o něčem jiném, než nám různé zábavné časopisy nabízejí. Na to jste si již určitě přišli sami.
Používali ji vědci před stovkami let, je tu dnes a bude i zítra. Je věčná, jako je věčné Slunce nad námi. Jako jsou věčné planety a hvězdy, ke kterým můžeme při jasné obloze v noci vzhlížet a obdivovat jejich krásu.
Astrologie měla a dodnes pořád má mezi ezoterickými vědami výsadní postavení, protože se opírá o přesné astronomické výpočty a její vazba k astronomii byla vždy velmi těsná.

Obvykle se největšímu zájmu těšila astrologie nativní (radixová), tj. umění sestavit a vyložit horoskop podle našeho data narození. Horoskop, který každému z nás ukazuje plán, cestu jeho života. Můžeme v něm odhalit energii, kterou jsme při narození dostali, a tak najít hlavní zdroje síly pro život plný a šťastný.

Pro vyhotovení horoskopu narození potřebujete znát místo a datum svého narození, včetně co nejpřesnějšího času. Bez informace o čase narození nelze horoskop narození zodpovědně sestrojit.

Pro výklad horoskopu si vyhraďte minimálně jednu hodinu a připravte si oblasti života, které vás nejvíce zajímají. Je možno si nahrát rozhovor do mobilu nebo na jiné nahrávací zařízení. Současná doba sice osobním setkáním moc nepřeje, ale budete-li mít zájem a potřebu, určitě najdeme vhodné řešení.

Pro kluby, spolky, knihovny i organizace mohu připravit přednášku o základech astrologie. V případě zájmu i několikahodinový seminář.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Rychlý kontakt

PhDr. Iva Reichlová
Na Voštipci 382
507 71 Miletín

+420 724 040 412


© 2024, PhDr. Iva Reichlová - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑