Dostaňme se na vrchol

+420 724 040 412


Hodinová astrologie

Horoskop otázky je úžasnou metodou především pro zodpovídání otázek týkajících se běžných životních situací. Podle mých dlouholetých zkušeností je to nejužitečnější obor astrologie.

Zamyslíme-li se nad svým životem, dojdeme mimo jiné i k faktu, že naše konání během celého života se vlastně skládá z jednotlivých rozhodnutí. Z odpovědí na otázky, které nám život klade. Záleží pak už jen na tom, jaká bude odpověď. Zda si s ní víme rady. Zda se umíme v dané chvíli správně, smysluplně rozhodnout. A právě při těchto rozhodnutích nám může horoskop otázky pomoci. Astrolog, znalý zásad hodinové astrologie, totiž odečte z horoskopu okamžiku, kdy mu byla otázka položena, tu nejvhodnější odpověď.

Hodinová astrologie má své kořeny v dávnověku a mnozí astrologové ji i dnes využívají buď samostatně, nebo v návaznosti na horoskop narození. Přečtením horoskopu daného okamžiku je možno odpovědět na většinu otázek: Máme koupit dům, který jsme včera viděli? Mám jít k lékaři s bolavými zády? Dostane se syn na tuto vysokou školu? ... atd., atd. Odpověď si vyslechnete a je pak už jen na vás, zda se tím bude řídit. Jak se říká, hvězdy nepřikazují, hvězdy radí.

Potřebujete-li dostat odpověď na nějakou, nejenom životně důležitou otázku, předem si ji přesně formulujte, nejlépe napište. Důležité je položit takovou otázku, na jakou skutečně potřebujete znát odpověď. Napište mi otázku e-mailem nebo smskou. Až budu znát odpověď, ozvu se a domluvíme se na dalším postupu. I vzhledem k současné situaci.


Rychlý kontakt

PhDr. Iva Reichlová
Na Voštipci 382
507 71 Miletín

+420 724 040 412


© 2024, PhDr. Iva Reichlová - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑