Dostaňme se na vrchol

+420 724 040 412


O mně

Je dost možné, že dnes jsem tam, kde jsem, právě proto, že jsem před mnoha lety vystudovala v Praze na Karlově univerzitě fakultu žurnalistiky a až do roku 1986 pracovala v reklamě a public relations.

Před 32 lety, 20. února 1990 jsem si založila soukromou firmu PhDr. Iva Reichlová-IMTI. A rok na to, na začátku roku 1991 jsem potkala americkou manažerku Christine Harvey. Dá se říct, že byl osud zpečetěn. Stala jsem se podnikatelkou, lektorkou a konzultantkou. Připravovala a lektorovala jsem stovky seminářů a kurzů různého zaměření, veřejných i in-house, pro manažery, obchodníky i další zaměstnance, ve všech možných oborech a společnostech.

Během následujících let jsem sama prošla nespočítaně kursů, tréninků a seminářů - od všech seminářů Silva Method, přes certifikovaný kurs masérský, různé semináře manažerských a prodejních dovedností. Získala jsem také certifikát Kvalifikovaný lektor vzdělávání dospělých v ČR a SR.

V roce 1993 jsem založila svoji druhou společnost, Thomas International CZ s.r.o., ve které jsme pomáhali manažerům v jejich práci s lidmi. Od ledna 2018 jsem zde jen senior konzultantem a poradcem.

Astrologii studuji a praktikuji od roku 1994 a zaměřuji se na její praktické použití v každodenním životě. Používám nejen horoskopy narození, ale také, a stále častěji, tzv. hodinovou astrologii, která nám může odpovědět na důležité otázky našeho života.

V letech 1996 – 1997 jsem poznala metodu, kterou u nás ještě tehdy nikdo neznal, tzv. Neuro-Lingvistické Programování NLP. Základní trénink trval 7 dnů a dalších 9 dnů byl výcvik nadstavbový. Od té doby tuto metodu učím manažery a obchodníky.

Kromě toho jsem se dlouhodobě účastnila kurzů šamanismu a tantry Johna Hawkena, několikrát to byly rodinné konstelace Jana Bílého, půl roku jsem studovala Callahanovu techniku TFT u Jany Vetešníkové – Winkler. Naučila jsem se používat květové esence v „The Dr. Eduard Bach Foundation“.

Mám také 2. stupeň Reiki, absolvovala jsem Dornovu metodu i Reconnection I. – III. stupeň dr. Erica Perla. Doplnila jsem si znalosti z numerologie na speciálním semináři vedeném švýcarskou numeroložkou Christine Bengel. Rok 2007 jsem věnovala studiu a tréninku hypnózy, takže jsem dnes členem National Guild of Hypnotists, Inc., USA, jako certifikovaný hypnoterapeut. V červnu 2018 jsem se zúčastnila seminářů Roberta Mosse UČITEL SNĚNÍ, dvoudílný výcvik metody Aktivního snění.

O Vánocích 2015 jsem se rozhodla úplně změnit život a v září 2016 jsem již bydlela v rodišti Karla Jaromíra Erbena, v podkrkonošském městečku Miletín. Přestěhování mi přineslo spoustu energie a chuti do něčeho nového a tak díky pochopení místních se ze mne zakrátko stala vedoucí redaktorka Sousedských listů, periodika vydávaného Městem Miletín. Při volbách v roce 2018 mě obyvatelé poctili důvěrou a stala jsem se členkou zastupitelstva Města Miletín a předsedkyní propagační a kulturní komise. Čehož si velice vážím. A od prosince 2019 do konce roku 2021 jsem byla vedoucí rekreačního střediska Autokemp Na vyhlídce Miletín. Fotografuji akce pořádané fotbalisty, různými spolky a kluby, výsledky můžete vidět na albech Zonerama.
Pro knihovnu Lázně Bělohrad jsem připravila šestidílný seminář Jak si astrologií zjednodušit život. Pořádám přednášky o astrologii, zvládání stresu, efektivní komunikaci, technice EFT a jiné. Pravidelně ke mně docházejí klientky a klienti na poradu s astrologií a kartami.

Věřím, že každý se na tuto Zemi rodíme se svým vlastním jedinečným posláním. V průběhu let jsem přišla na to, že takovým mým posláním je učit se, soustavně se vzdělávat. A následně své znalosti a zkušenosti předkládat jiným. Pomáhat jim na cestě za jejich jedinečným životním cílem. O tom je moje cesta.

A dál už je jen na klientovi, co s tím, co mu mohu nabídnout při osobních konzultacích, on sám udělá.

Každopádně se těším na Vaši návštěvu.

Iva Reichlová


Rychlý kontakt

PhDr. Iva Reichlová
Na Voštipci 382
507 71 Miletín

+420 724 040 412


© 2024, PhDr. Iva Reichlová - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑