Dostaňme se na vrchol

+420 724 040 412


O mně

Je dost možné, že dnes jsem tam, kde jsem, právě proto, že jsem před mnoha lety vystudovala v Praze na Karlově univerzitě fakultu žurnalistiky a až do roku 1986 pracovala v reklamě a public relations.

Před 30 lety, 20. února 1990 jsem si založila soukromou firmu PhDr. Iva Reichlová-IMTI. A rok na to, na začátku roku 1991 jsem potkala americkou manažerku Christine Harvey. Dá se říct, že byl osud zpečetěn. Stala jsem se podnikatelkou, lektorkou a konzultantkou. Připravovala a lektorovala jsem stovky seminářů a kurzů různého zaměření, veřejných i in-house, pro manažery, obchodníky i další zaměstnance, ve všech možných oborech a společnostech.

Během následujících let jsem sama prošla nespočítaně kursů, tréninků a seminářů - od všech seminářů Silva Method, přes certifikovaný kurs masérský, různé semináře manažerských a prodejních dovedností. Získala jsem také certifikát Kvalifikovaný lektor vzdělávání dospělých v ČR a SR.

V roce 1993 jsem založila svoji druhou společnost, Thomas International CZ s.r.o., ve které pomáháme manažerům v jejich práci s lidmi. Od ledna 2018 jsem zde jen senior konzultantem a poradcem.

Astrologii studuji a praktikuji od roku 1994 a zaměřuji se na její praktické použití v každodenním životě. Používám nejen horoskopy narození, ale také, a stále častěji, tzv. hodinovou astrologii, která nám může odpovědět na důležité otázky našeho života.

V letech 1996 – 1997 jsem poznala metodu, kterou u nás ještě tehdy nikdo neznal, tzv. Neuro-Lingvistické Programování NLP. Základní trénink trval 7 dnů a dalších 9 dnů byl výcvik nadstavbový. Od té doby tuto metodu učím manažery a obchodníky.

Kromě toho jsem se dlouhodobě účastnila kurzů šamanismu a tantry Johna Hawkena, několikrát to byly rodinné konstelace Jana Bílého, půl roku jsem studovala Callahanovu techniku TFT u Jany Vetešníkové – Winkler. Naučila jsem se používat květové esence v „The Dr. Eduard Bach Foundation“.

Mám také 2. stupeň Reiki, absolvovala jsem Dornovu metodu i Reconnection I. – III. stupeň dr. Erica Perla. Doplnila jsem si znalosti z numerologie na speciálním semináři vedeném švýcarskou numeroložkou Christine Bengel.

Rok 2007 jsem věnovala studiu a tréninku hypnózy, takže jsem dnes členem National Guild of Hypnotists, Inc., USA, jako certifikovaný hypnoterapeut.

Od roku 2011 používám pro sebe, svoji rodinu i pro klienty přístroj DIACOM, který nám pomáhá najít a odstranit z těla patogeny, mikroorganismy jako jsou viry, bakterie, plísně apod. tak, abychom posilnili náš imunitní systém a byli zdraví.

O Vánocích 2015 jsem se rozhodla úplně změnit život a v září 2016 jsem již bydlela v rodišti Karla Jaromíra Erbena, v podkrkonošském městečku Miletín. Přestěhování mi přineslo spoustu energie a chuti do něčeho nového a tak díky pochopení místních se ze mne zakrátko stala vedoucí redaktorka Sousedských listů, periodika vydávaného Městem Miletín. Při volbách v roce 2018 mě obyvatelé poctili důvěrou a stala jsem se členkou zastupitelstva Města Miletín a předsedkyní propagační a kulturní komise. Čehož si velice vážím. A od prosince 2019 jsem také vedoucí rekreačního střediska Autokemp Na vyhlídce Miletín.

Fotografuji akce pořádané fotbalisty, různými spolky a kluby, výsledky můžete vidět na albech Zonerama.

Pravidelně ke mně docházejí klientky a klienti na poradu s astrologií a kartami. Pro knihovnu Lázně Bělohrad jsem připravila šestidílný seminář Jak si astrologií zjednodušit život. Pořádám přednášky o astrologii, zvládání stresu, efektivní komunikaci, technice EFT a jiné.

V červnu 2018 jsem se zúčastnila seminářů Roberta Mosse UČITEL SNĚNÍ, dvoudílný výcvik metody Aktivního snění. Podrobnější informace najdete na stránce Snění.

A dál už je jen na klientovi, co s tím vším, co mu mohu nabídnout při osobních konzultacích, on sám udělá.

Každopádně se těším na Vaši návštěvu.

Iva Reichlová


Rychlý kontakt

PhDr. Iva Reichlová
Na Voštipci 382
507 71 Miletín

+420 724 040 412


© 2020, PhDr. Iva Reichlová - všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑